דרך האמצע - טיולי עומק לסין

מי אנחנו

טיול מאורגן לסין עם דרך האמצע

מלב התרבות הקיסרית לאזורי הספר ההרריים, מדרכי המשי המאובקות לגני התה של הדרום – אנו מציעים מבחר טיולי איכות לאורכה ולרוחבה של סין, המותאמים לתחומי העניין שלכם, בקבוצות קטנות, ובמחירים נוחים.
בדרך האמצע, אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לראות ולהכיר את סין היא בליווי הדרכה אישית, מעמיקה וממוקדת בתחום ובאזור שמעניינים אתכם.
היסטוריה, טבע, ארכיטקטורה, דת ותרבות – האלמנטים הללו מככבים כולם בכל אחד מהטיולים שלנו, המציעים מגוון של אתרים ידועים יותר וידועים פחות. ובכל זאת, בכל טיול אנו מתעמקים באזור ובמוטיבים מסוימים, על מנת לאפשר לכם לחוות ולראות את מה שמעניין אתכם ביותר.
כדי שנוכל להציע הדרכה אישית ככל הניתן, הקבוצות שלנו קטנות – 10-12 אנשים בקבוצה. אנו רואים חשיבות גדולה מאוד ביחס הקרוב בין המדריך לקבוצה ומאמינים שיחס זה תורם לא רק להנאה שלכם, אלא גם ליכולת שלכם להכיר את סין לעומק.

המסלולים שלנו

טג’יקיסטאן והרי פמיר

13 ימי טיול – טיול חדש וייחודי!
11-24.9.2022

מחיר: 2900$

חבל פמיר הוא מן הנדחים שבמרכז אסיה ה”רוסית”, וככזה מהווה אוצר נדיר של ערכי נוף, היסטוריה ותרבות. הטיול הקרוב יקח אותנו דךך תוואי מסחרר של נהרות, עמקים והרים כבירים, תוך מפגש עם אנשים מיוחדים במינם, באחד מן האזורים היפים עלי אדמות.

שערי דרך המשי

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

האזור המדברי ברובו הנקרא ״מסדרון גאנסו״ היווה במשך מאות שנים חלק משמעותי מדרך המשי. שפע של אתרים היסטוריים ואתרי טבע חושפים את סיפורו של מפגש תרבויות מרתק וחשוב בתרבות הסינית.

מסע הנהר הצהוב

15 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 בטיול עומק יחיד מסוגו נזרום עם הנהר הצהוב מפסגות הולדתו שברמה הטיבטית, דרך הספר המדברי של סין הצפונית ועד לליבה התרבותי. נכיר את סין מתוך נופיה המרהיבים ודרך סיפורי מצביאים ונסיכות, נזירים ומורדים, במסע אל נשמתה של סין.

הטיול הקיסרי

10 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 המסע ייקח אותנו דרך כמה משכיות החמדה של סין הקלאסית. נתחקה אחר סיפורה של סין – מגני המשכילים למנזרים הרריים, מערים אסורות לבירות עתיקות, ארמונות וגנים, קיסריות ונזירים, תככים ומזימות ועוד

טיול לקצוות סין בסצ׳ואן

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 ממקלט הפנדות בצ׳נגדו, אל הבריכות המופלאות של ג׳יוג׳איגו, לשיפולי הרמה הטיבטית ועד ליערות הבמבוק האדירים. נבקר במקדשים מרהיבים, כפרים ציוריים ועוד מגוון אתרים חשובים ומרשימים.

דרך התה בחבל יוננאן

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 חבל יוננאן הוא המגוון והעשיר שבמחוזות סין, גיאוגרפית ודמוגרפית. תרבות התה החלה בהרי יוננאן רבות לפני שהפכה סמל של תרבות סינית קלאסית, ודרכה ננוע בעודנו חוצים בנופים, בשפות ובתרבויות המשתנות.

הטיול הקיסרי – חורף

11 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 בקור העז מתגלות גם פנים חדשות של סין, ההמונים לא גודשים את האתרים והנופים מרשימים ביותר. בטיול זה נשלב בין פעילויות חורף ייחודיות לטיול אל ליבה של התרבות הסינית על פניה השונות.

לפרטים והזמנות, צרו קשר

שם

דוא״ל

טלפון