טיולים מאורגנים לסין

טיול לסין מזווית אחרת

טיולי עומק לסין

אנו מציעים לכם מגוון טיולים מאורגנים ומודרכים לסין המשלבים היסטוריה, טבע, ארכיטקטורה, דת ותרבות – במגוון של אתרים ידועים יותר וידועים פחות, לאורכה ולרוחבה של סין.
הטיולים שלנו מנסים לסקור את רוחב היריעה על סין, תוך חוויה של פנינותיה השונות של סין, עם התמקדמות באזור או עניין מסויים – דרך המשי, סצ׳ואן, תה, הקיסרות הסינית ועוד.
אנחנו בדרך האמצע מאמינים שהדרך הטובה ביותר לראות ולהכיר את סין היא בליווי הדרכה אישית, מעמיקה וממוקדת בתחום ובאזור שמעניינים אתכם.
הקבוצות שלנו קטנות – 10-12 אנשים בקבוצה. אנו רואים חשיבות גדולה מאוד ביחס הקרוב בין המדריך לקבוצה ומאמינים שיחס זה תורם לא רק להנאה שלכם, אלא גם ליכולת שלכם להכיר את סין לעומק.

 

מחירים נוחים

מחירים משתנים בהתאם לסגנון ואורך הטיול – החל מ-2423$ למטייל בטיול של 10 ימים בקבוצה של 10 מטיילים (כולל טיסות ומע״מ)

מדריכים מנוסים

החברה מנוהלת על ידי נעם בקנר ודגן שמעוני, להם נסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם סין

קבוצות קטנות

לכל היותר 12 מטיילים בקבוצה

לפרטים נוספים והרשמה

שם

דוא״ל

טלפון


המסלולים שלנו

טג’יקיסטאן והרי פמיר

13 ימי טיול – טיול חדש וייחודי!
11-24.9.2022

מחיר: 2900$

חבל פמיר הוא מן הנדחים שבמרכז אסיה ה”רוסית”, וככזה מהווה אוצר נדיר של ערכי נוף, היסטוריה ותרבות. הטיול הקרוב יקח אותנו דךך תוואי מסחרר של נהרות, עמקים והרים כבירים, תוך מפגש עם אנשים מיוחדים במינם, באחד מן האזורים היפים עלי אדמות.

שערי דרך המשי

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

האזור המדברי ברובו הנקרא ״מסדרון גאנסו״ היווה במשך מאות שנים חלק משמעותי מדרך המשי. שפע של אתרים היסטוריים ואתרי טבע חושפים את סיפורו של מפגש תרבויות מרתק וחשוב בתרבות הסינית.

מסע הנהר הצהוב

15 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 בטיול עומק יחיד מסוגו נזרום עם הנהר הצהוב מפסגות הולדתו שברמה הטיבטית, דרך הספר המדברי של סין הצפונית ועד לליבה התרבותי. נכיר את סין מתוך נופיה המרהיבים ודרך סיפורי מצביאים ונסיכות, נזירים ומורדים, במסע אל נשמתה של סין.

הטיול הקיסרי

10 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 המסע ייקח אותנו דרך כמה משכיות החמדה של סין הקלאסית. נתחקה אחר סיפורה של סין – מגני המשכילים למנזרים הרריים, מערים אסורות לבירות עתיקות, ארמונות וגנים, קיסריות ונזירים, תככים ומזימות ועוד

טיול לקצוות סין בסצ׳ואן

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 ממקלט הפנדות בצ׳נגדו, אל הבריכות המופלאות של ג׳יוג׳איגו, לשיפולי הרמה הטיבטית ועד ליערות הבמבוק האדירים. נבקר במקדשים מרהיבים, כפרים ציוריים ועוד מגוון אתרים חשובים ומרשימים.

דרך התה בחבל יוננאן

13 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 חבל יוננאן הוא המגוון והעשיר שבמחוזות סין, גיאוגרפית ודמוגרפית. תרבות התה החלה בהרי יוננאן רבות לפני שהפכה סמל של תרבות סינית קלאסית, ודרכה ננוע בעודנו חוצים בנופים, בשפות ובתרבויות המשתנות.

הטיול הקיסרי – חורף

11 ימי טיול
תאריכים יפורסמו בהמשך

מחיר: יפורסם בהמשך

 בקור העז מתגלות גם פנים חדשות של סין, ההמונים לא גודשים את האתרים והנופים מרשימים ביותר. בטיול זה נשלב בין פעילויות חורף ייחודיות לטיול אל ליבה של התרבות הסינית על פניה השונות.

לפרטים נוספים והרשמה, צרו קשר

שם

דוא״ל

טלפון